Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem prostor pro kancelář /showroom 140 m2 Praha Stodůlky

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Faraon Reality s.r.o.
Tel.: +420 222701119
Mobil.: +420 222701119
E-mail: infofaraon.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Faraon Reality, s.r.o.
Polská 1211/26
120 00 Praha 120 00
Tel.: 222701517
E-mail: infofaraon.cz
Web: www.faraon.cz

Pronájem kanceláře Praha 5, Stodůlky na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
Ulice: Siemensova
Kategorie: Administrativní prostory a objekty
Evidenční číslo: DDO0290-0002
Poslední editace: 09.09.2025
Podlaží celkem: 6
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha: 140 m2
Cena: 54 054 CZK / objekt
Poznámka k ceně: Neplatíte provizi. Cena nezahrnuje poplatky a je bez DPH. Poplatky 18900 Kč.

Podrobný popis:

Pronajmeme 140 m2 vhodných jako kancelářský prostor nebo prostor pro showroom v přízemí moderní administrativní budovy kategorie A City West. Možnosti dělení kanceláří i open space. Klimatizované prostory s venkovními žaluziemi. Sdílené zasedací místnosti. Volně přístupná japonská zahrada v komplexu. Vynikající parkovací možnosti pro zaměstnance i návštěvníky. Centrální recepce a ostraha 24/7. Pestrá nabídka stravovacích možností přímo v objektu. V těsné blízkosti supermarket. Skvělá dopravní dostupnost - stanice metra B Stodůlky přímo u objektu. Napojení na Pražský okruh - dálnici D5. Výborná dostupnost na Letiště Václava Havla. Cena pronájmu: 15 EUR/m2/měsíc, poplatky: 135 Kč/m2/měsíc + DPH. Parking není zahrnutý v ceně. K dispozici okamžitě. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti). Neplatíte provizi.
ID nemovitosti DDO0290-0002. Pronájem bytu 2+1 Praha 1, Nové Město