Na webu DoRealit.cz najdete 37194 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej investičního pozemku o rozloze 12922 m2 v obci Tovéř

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Kratochvílová Pavla
Tel.: +420 775919656
E-mail: pavlakrealitka.cz

Tuto nemovitost nabízí:

K.realitka
Bělkovice-Lašťany 465
Bělkovice-Lašťany
Tel.: +420 775662498
E-mail: infokrealitka.cz
Web: www.krealitka.cz

Prodej zemědělské půdy Tovéř na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Tovéř (okres Olomouc)
Kategorie: Pole
Evidenční číslo: 19/24-432
Poslední editace: 02.04.2024
Cena: 6 331 780 CZK / objekt
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako orná půda o celkové výměře 12922 m2 v katastrálním území Tovéř, okres Olomouc. Pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti zastavěné části obce, ze směru hlavní spojovací komunikace mezi Olomoucí a Šternberkem. Přístup po obecní zpevněné komunikaci. 31400 - výměra 7359 m2, 31100 - výměra 5563 m2. K pozemku je sjednána pachtovní smlouva. Vhodné jako dlouhodobá investice. V budoucu možnost změny územního plánování na stavební parcely. Doporučujeme. Cena: 490,- Kč/m2 + provize RK Prodej bytu 2+1 Český Těšín