Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!

Bc. Mathias Mikulík
Mobil.: +420 725 80 80 80
E-mail: infoboreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

BO! reality a finance s.r.o.
Husova 406
739 61 Třinec
Tel.: 725 808 080
E-mail: infoboreality.cz
Web: www.boreality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Ostrava (okres Ostrava-město)
Ulice: Československé armády
Kategorie: Skladové prostory
Evidenční číslo: 5283
Poslední editace: 08.03.2026
Podlaží celkem: 1
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha: 778 m2
Cena: 70 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: cena je uvedena bez DPH

Podrobný popis:

Bo! reality Vám nabízí k pronájmu skladovací prostory o výměře 330 m2 až 778 m2 ve skladovém areálu Technické služby Ostrava-Slezská. Jedná se o 4 větší haly, které jsou od sebe odděleny. Dobrá dostupnost zajistí skvělý chod všem Vašim požadavkům.

Sklad je přístupný všemi vozidly po vnitřní komunikaci v objektu, který je propojen s areálem vnější komunikací pomocí hlídaného vjezdu. celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Ve skladové hale je možno skladovat zboží s výjimkou extrémně hořlavých látek a látek obtížně uhasitelných. Některé prostory skladu jsou monitorovány kamerovým systémem. Haly nejsou vytápěné, nemají přívod vody ani sociální zařízení.

Stanovená cena za m2 skladovacích hal je 80,- Kč bez DPH / m2/ měsíc

Údržba areálu, úklid, strážní služba 10,- Kč bez DPH / m2 / měsíc - paušální položka, která bude vždy uvedena u pronájmu každé haly

Nádvorní plocha 19,- Kč bez DPH / m2 / měsíc (v případě, že bude zájem i o prostory mimo skladovací haly)

Vyhrazené parkovací místo 1 ks / 1.000,- Kč bez DPH / měsíc

Hala C je o výměře 776 m2 , samostatné podružné hodiny ( odběr el. energie bude fakturován na základě skutečné měsíční spotřeby)

tzn. 776 m2 x 80,- Kč = 62.080,- Kč bez DPH / měsíc

776 m2 x 10,- Kč = 7.720,- Kč bez DPH / měsíc

Celkem hala C: 69.800,- Kč bez DPH / měsíc

Hala E je o výměře 778 m2, samostatné podružné hodiny (odběr el. energie bude fakturován na základě skutečné měsíční spotřeby)

tzn. 778 m2 x 80,- Kč = 62.240,- Kč bez DPH / měsíc

778 m2 x 10,- Kč = 7.780,- Kč bez DPH / měsíc

Celkem hala E: 70.020,- Kč bez DPH / měsíc

Hala F je o výměře 330 m2, samostatné podružné hodiny (odběr el. energie bude fakturován na základě skutečné měsíční spotřeby)

tzn. 330 m2 x 80,- Kč = 26.400,- Kč bez DPH / měsíc

330 m2 x 10,- Kč = 3.300,- Kč bez DPH / měsíc

Celkem hala F: 29.700,- Kč bez DPH / měsíc

Konečná cena pronájmu se liší na základě výběru metráže. K dispozici ihned.

Možnost pronájmu kanceláří v administrativní budově. Každé patro disponuje toaletami.

Více nabídek naleznete na naších webových stránkách.

V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit.