Na webu DoRealit.cz najdete 37194 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej ideální poloviny pozemku 11 589 m2, Klatovy

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Šlajch Vít
Mobil.: +420 608 255 255
E-mail: vit.slajchfidox.com

Tuto nemovitost nabízí:

Fidox realitní kancelář
Kpt. Jaroše 110
Klatovy
Tel.: 608 255 255
E-mail: infofidox.com
Web: www.fidox.com

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Klatovy (okres Klatovy)
Kategorie: Pozemek pro stavbu RD, bytů
Evidenční číslo: 00236
Poslední editace: 05.08.2025
Užitná plocha: 5795 m2
Cena: 2 200 CZK / m2
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Prodej ideální poloviny pozemku - Klatovy, 11 589 m2

Investiční příležitost v nové rozvojové zóně

Nabízíme k prodeji ideální polovinu pozemku o celkové výměře 11 589 m2, který se nachází na okraji města Klatovy ve směru na Domažlice. Pozemek byl nedávno zařazen do územního plánu jako zastavitelný a je určen pro výstavbu bytových domů s otevřenou blokovou strukturou. Lokalita má vysoký investiční potenciál díky plánované výstavbě nové obytné čtvrti a budoucímu zavedení inženýrských sítí.

Základní informace:
Lokalita: Klatovy - směr Domažlice, okraj města
Číslo parcel: 879/17, 879/74
Plocha k prodeji: 5 794,5 m2 (ideální 1/2 pozemku 11 589m2)
Cena: 2 200 Kč/m2
→ Celková cena: 12 747 900 Kč
Využití: stavební pozemek - investice / developerský projekt

Dle územního plánu:
Typ území: zastavitelné (bydlení individuální)
Způsob využití: výstavba bytových domů (otevřená bloková struktura)
Zastavitelnost: dle územní studie US.7a
Charakter lokality: aktuálně nezastavěné území s rozvojovým potenciálem

Infrastruktura a přístup:
Přístupová cesta: zatím nevybudována
Inženýrské sítě: aktuálně nejsou zavedeny (předpoklad dobudování v rámci rozvoje)
Pozemek je vhodný k dlouhodobému investičnímu záměru

Právní a technické informace:
Forma prodeje: ideální spoluvlastnický podíl 1/2
Vhodné pro investory / developery
Bez právních vad
Věcné břemeno vedení: v zemi uložené inženýrské sítě - kanalizačního řadu

Proč právě tento pozemek?

Lokalita se nachází v oblasti plánovaného rozvoje města Klatovy
Nově zařazen do územního plánu jako stavební
Vysoký potenciál budoucího zhodnocení
Výhodná cena vzhledem k budoucímu využití a ploše

Zaujala vás tato nabídka?
Kontaktujte nás pro více informací, podklady k územnímu plánu nebo osobní prohlídku lokality.