Na webu DoRealit.cz najdete 37194 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej stavebního pozemku s projektem a vydaným stavebním povolením, k.ú. Znojmo-Suchohrdly

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Ing. Mgr. Miklík, MBA, MSc. Gabriel
Mobil.: +420 775166801
E-mail: mikliknemovitostiznojmo.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Nemovitosti Znojmo s.r.o.
Sokolská 1258/47
669 02 ZNOJMO
Tel.: +420 775166801
E-mail: mikliknemovitostiznojmo.cz
Web: www.nemovitostiznojmo.cz

Prodej stavebního pozemku Suchohrdly na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Suchohrdly (okres Znojmo)
Kategorie: Pozemek pro stavbu RD, bytů
Evidenční číslo: 284
Poslední editace: 20.01.2026
Cena: 1 250 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně: - výrazná SLEVA z ceny 1,45 mil. Kč (cena včetně právního servisu, provize realitní kanceláři i DPH)

Podrobný popis:

Sleva 200.000,- Kč z ceny 1.450.000,- Kč, platí jen po omezenou dobu!

K prodeji nabízíme stavební pozemek v k.ú. Suchohrdly u Znojma, s obrovským benefitem, kterým je již hotová projektová dokumentace a vydané stavební povolení na rodinný dům s garáží, kde má kupující (stavitel) 2 možnosti:

a.) 4+kk, dvě koupelny, technická místnost, garáž
b.) 5+kk, jedna koupelna, technická místnost, garáž

Pozemek má výměru 365m2, ale díky velmi chytrému řešení projektové dokumentace zbývá stále dostatek prostoru na zahrádku, posezení apod.
A tohle není jen kus pozemku, kde si musíte ještě zafinancovat inženýrské sítě, jelikož prodávající tohle vše již vyřídil a zafinancoval, voda a kanalizace je realizovaná od firmy Colas, a přípojky jsou nachystané přímo na pozemku, i s elektrickým antoníčkem a plynovou přípojkou, včetně nového nájezdu z hlavní asfaltové komunikace.
Realizace inženýrských sítí činila 350.000,- Kč.

V rámci koupě pozemku je projekt zdarma, pokud bude stavitel pokračovat ve stavbě rodinného domu se stavební firmou Fachkas, která projekt realizovala, pokud by se klient rozhodl pro jinou firmu, či by si chtěl udělat projekt nový po vlastní ose, je třeba danou projektovou dokumentaci uhradit nad rámec kupní ceny (v předběžné výši 60.000,- Kč).

Uvedená cena je pak konečná včetně právního servisu, provize realitní kanceláři i DPH.
V případě zájmu o prohlídku, či dalších informací kontaktujte pana Ing. Miklíka, volat můžete kdykoliv, včetně víkendů a svátků.

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy: