Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Třinec

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Denisa Blagová
Mobil.: +420 725 80 80 80
E-mail: infoboreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

BO! reality a finance s.r.o.
Husova 406
739 61 Třinec
Tel.: 725 808 080
E-mail: infoboreality.cz
Web: www.boreality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Třinec (okres Frýdek - Místek)
Ulice: 1. máje
Kategorie: Administrativní prostory a objekty
Evidenční číslo: 7938
Poslední editace: 27.04.2026
Patro: 1
Podlaží celkem: 3
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha: 40 m2
Cena: 14 100 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Nabízím Vám k pronájmu kancelářský prostor na lukrativní adrese v centru Třince, v prestižní Budově Classic na ulici 1. máje 500 v Třinci.

Prostor se nachází v 1. nadzemním podlaží s výtahem a nabízí praktickou dispozici dvou samostatných místností se zázemím ve společných prostorách, které zahrnuje chodbu, WC, kuchyňku a sprchový kout.

Celková plocha kanceláře činí 40 m2. Výše nájemného je 11 000 Kč měsíčně, což odpovídá 275 Kč za m2. Náklady na elektřinu, topení a vodu činí 2 100 Kč měsíčně, úklid společných prostor je zajištěn za 1 000 Kč měsíčně. Celkové měsíční náklady tak vychází na 14 100 Kč.

Požadujeme kauci ve výši dvou měsíčních nájmů a administrativní poplatek ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

Prostor je vhodný pro kancelářské využití, poradenské služby či menší firmu, která hledá reprezentativní zázemí s výbornou dostupností a adresou, která podtrhne profesionalitu vašeho podnikání.

Máte zájem o prohlídku? Tak se nám neváhejte ozvat.