Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Zlín

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Bc. Kateřina Struhelková
Mobil.: +420 604 289 342
E-mail: kstruhelkovacsrealitni.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Česká Společnost Realitní
Štefánikova 43
Praha 5
Tel.: 720 620 320
E-mail: infocsrealitni.cz
Web: csrealitni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Zlín (okres Zlín)
Kategorie: Administrativní prostory a objekty
Evidenční číslo: N01523
Poslední editace: 09.03.2026
Patro: 3
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: C - Úsporná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 82 m2
Cena: 12 746 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + 9.651,- Kč spotřeba energií a služeb (el. energie, voda, otop, odvoz TKO) (celková měsíční platba 22.396,46 Kč + DPH) + zprostředkování

Podrobný popis:

Pronájem kancelářských místností - "hnízdo" 4 kanceláří s vlastní chodbičkou - zázemím - v kancelářské budově Zlín - centrum, Kvítková ul.

Výměra jednotlivých kanceláří v "hnízdě B" - 25,56 m2, 14,67 m2, 12,35 m2, 20,21 m2 + chodbička 9,28 m2 = celková výměra "hnízda" činí 82,07 m2.
Půdorys "hnízda" a celé etáže s rozmístěním a velikostí kanceláří je přiložen ve fotogalerii.
K dispozici od 1.6. 2026, případně dle dohody se stávajícím nájemcem i dříve.

3.NP prošlo kompletní renovací všech kanceláří, sociálních zařízení a společné chodby.

Cena nájemné 12.745,83 Kč + energie a služby 9.650,63 Kč (celková měsíční platba ve výši 22.396,46 Kč).

Další volné kanceláře v budově k dispozici:

3.NP:

- přehled uspořádání kanceláří v příloze ve fotografiích, aktuální stav volných kanceláří a cena bude sdělena telefonicky na dotaz, k dispozici ihned,

4. a 5.NP:

- velikost 25,08 m2, kancelář 422, cena nájemné 4.035,50 Kč + energie a služby 3.070,50 Kč (7.106,- Kč) + DPH, k dispozici ihned,

- velikost 25,70 m2, kancelář 415, cena nájemné 4.135,25 Kč + energie a služby 3.146,41 Kč (7.281,66 Kč) + DPH, k dispozici ihned,

- velikost 29,91 m2, kancelář 410, cena nájemné 4.883,44 Kč + energie a služby 3.715,68 Kč (8.599,12 Kč) + DPH, k dispozici ihned,

- velikost 31,66 m2, kancelář 503, cena nájemné 4.270,18 Kč + energie a služby 3.249,07 (7.519,25 Kč) + DPH, k dispozici ihned.

Internet - síť vysokorychlostního internetu pomocí optického vlákna - je zajištěn společností Avonet s.r.o.
Akční cenová nabídka pro nájemníky je přiložena ve fotografiích.

Možnost pronájmu parkovacího stání před budovou o velikosti 2,5 m x 5 m, cena 1.600,- Kč + DPH / měsíc.

Přístup do prostor možný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V pracovní hodiny je k dispozici recepce v přízemí u vstupu do budovy.

Poplatek za dodávky veškerých energií, vody a služeb (úklid, recepce, odvoz TKO, provoz výtahu atd.) představuje částku cca 123,88 Kč bez DPH/m2/měsíc.

Dům č. p. 4703 na ulici Kvítková je situován v území městské památkové zóny Zlín. Jedná se o dominantní šestipodlažní objekt tvořící spolu s navazujícím shodně architektonicky řešeným domem jižní frontu ulice Kvítková.
Jeho hmota, urbanistické začlenění a vnější architektonický výraz významně spoluvytváří přilehlé městské prostředí i prostor MPZ Zlín.

Veřejné parkování v parkovacím domě OC Zlaté jablko vzdáleno 116 m.

Pro více informací a sjednání termínu nezávazné prohlídky mě kontaktujte.