Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 1+kk, Praha 3

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Jaroslav Beránek
Tel.: +420 734400304
Mobil.: +420 734400304
E-mail: jaroslav.beranekqara.cz

Tuto nemovitost nabízí:

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2
Tel.: 606 113 100
E-mail: infoqara.cz
Web: www.qara.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 3
Kategorie: Byt 1+kk
Evidenční číslo: 19167
Poslední editace: 30.03.2026
Patro: 5
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 24 m2
Cena: 16 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: Nájemné 16.000Kč + poplatky 2.000Kč, v ceně není elektřina 1.000Kč a internet. Vratná kauce 24.000Kč. Provize RK 20.000Kč

Podrobný popis:

Pro více informací nebo domluvu prohlídky mě neváhejte kontaktovat:
Markéta Beránková, 603 459 538

Byt se nachází v 5. patře domu s výtahem. Celková plocha bytu je 24 m2, kuchyň je prostorově oddělená od obytné části. Součástí kuchyně je lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič a pračka.

K bytu náleží nadstandardně prostorná terasa o velikosti 11 m2, která zajišťuje dostatek soukromí.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování. Díky své velikosti a praktickému řešení je ideální pro jednotlivce i pár.

Skvělá dopravní dostupnost:
✔️ Metro A - Želivského: pouhé 3 minuty chůze
✔️ Tramvajová zastávka: 4 minuty chůze
✔️ Autobusová zastávka: 1 minuta
✔️ Kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti

V okolí najdete supermarket Lidl, restaurace, kavárny, fitness centrum, lékárnu, nemocnici i OC Flora (cca 12 minut pěšky).
Milovníci zeleně ocení park Parukářka nebo Mahlerovy sady s výhledem na Žižkovskou věž - ideální místo pro relax i procházky.

Lokalita nabízí ideální kombinaci městského života a klidného bydlení. Byt je orientovaný na sever, což oceníte zejména v letních měsících, kdy poskytuje příjemný únik před horkým sluncem.

Podmínky pronájmu:
✔️ Nájemné: 16 000 Kč / měsíc
✔️ Vratná kauce: 24 000 Kč
✔️ Zálohy na služby: 2 000 Kč
✔️ Elektřina: 1 000 Kč
✔️ Internet není součástí nájmu
✔️ Provize RK: 20 000 Kč