Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 4+kk, Beroun

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Jitka Lišková
Mobil.: +420 602 611 876
E-mail: liskovadomov-beroun.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Domov - realitní kancelář s.r.o.
Na Příkopě 1/6
26601 Beroun
Tel.: +420 311 623 447
E-mail: infodomov-beroun.cz
Web: www.domov-beroun.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Beroun (okres )
Ulice: Na Máchovně
Kategorie: Byt 4+kk
Evidenční číslo: 6380
Poslední editace: 08.05.2026
Patro: 5
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 108 m2
Cena: 33 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy 7.271 Kč + elektřina na nájemce + provize RK 33.000,- + DPH + vratná kauce 66.000 Kč

Podrobný popis:

Nabízíme k pronájmu jedinečný mezonetový byt 4+kk o podlahové ploše 108 m2, který se nachází v posledním, 4. nadzemním podlaží novostavby s výtahem v klidné okrajové lokalitě Berouna. Byt nabízí velkorysé prostory a dvě venkovní plochy - balkon a unikátní terasu o velikosti 67,6 m2.
Dispozice bytu:
Přízemí:
• Vstupní chodba
• Samostatná toaleta
• Prostorný obývací pokoj s kvalitní a plně vybavenou kuchyňskou linkou
• Balkon 3,6 m2
Patro (přístupné po designových dřevěných schodech):
• Koupelna s vanou
• Druhé WC
• Dva samostatné pokoje
• Pracovna
• Velká terasa 67,6 m2 s krásným výhledem na zelené kopce

Vybavení bytu
• Teplovodní podlahové vytápění pomocí moderních tepelných čerpadel
• Regulace vytápění prostorovým termostatem
• Tepelně izolační trojskla s venkovními elektricky ovládanými žaluziemi
• K bytu náleží prostorný zděný sklípek 5,7 m2
• Součástí nájmu je vlastní parkovací stání v garáži, kam se pohodlně vejdou dvě auta za sebou

Lokalita a občanská vybavenost
• Klidná lokalita Na Máchovně na okraji Berouna
• Nájezd na dálnici D5 do 5 minut jízdy
• Do Prahy se dostanete za 20 minut
• Nedaleko se nachází autobusová zastávka
• V blízkosti sportovní centrum Eden, nákupní centrum, mateřská i základní škola
Kuchyně zhotovené na míru, podlahové vytápění, venkovní žaluzie, využití tepelných čerpadel a další moderní prvky dělají bydlení nejen komfortní, ale i energeticky nenáročné. Majitel z důvodu nového nadstandardního vybavení bytu upřednostní zájemce bez zvířat. Volné ihned.