Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 2+1, Ústí nad Labem

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Monika Benzová
Mobil.: 728468305
E-mail: benzovareality-proradost.cz

Tuto nemovitost nabízí:

REALITY PRORADOST
Opletalova 1417/25
110 00 Praha 1
Tel.: 704 532 094
E-mail: inzercereality-proradost.cz
Web: www.reality-proradost.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Ulice: Elišky Krásnohorské
Kategorie: Byt 2+1
Evidenční číslo: 29513
Poslední editace: 12.05.2026
Patro: 3
Podlaží celkem: 3
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 80 m2
Cena: 11 355 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Zprostředkujeme Vám dlouhodobý pronájem bytu 2+1+B v žádané lokalitě Skřivánek v ulici Elišky Krásnohorské. Jedná se o byt ve vile o velikosti 80 m2. Byt se nachází ve třetím patře bytového domu. Okna jsou plastová, na podlaze v celém bytě jsou plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Vytápění je ústřední dálkové. V blízkosti je zeleň, obchod, škola, školka, lékař. Do centra města pěšky cca 10 min. Skvělá lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Majitel požaduje měsíční nájem 11.355,- Kč, záloha na služby včetně el. energie ve výši 6.645,- Kč, 1 vratnou kauci 18.000,- Kč a odměna RK 18.000,- Kč. Byt bude volný 1.5.2026