Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Garáž, garážové stání, Praha 10

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Kryštof Hrala
Mobil.: +420 778 078 808
E-mail: hralarealitykl.cz

Tuto nemovitost nabízí:

REALITY K+L
Blahoslavova 189
41301 Mladá Boleslav
Tel.: 737 916 392
E-mail: inforealitykl.cz
Web: www.realitykl.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 10 (okres )
Ulice: Honzíkova
Kategorie: Garáž, garážové stání
Evidenční číslo: 2448
Poslední editace: 13.05.2026
Patro: 1
Podlaží celkem: 6
Užitná plocha: 13 m2
Cena: 1 800 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky

Podrobný popis:

Nabízíme k pronájmu garážové stání číslo 106 v novostavbě bytového domu v rezidenčním projektu Malý háj G4, Praha-Dolní Měcholupy, ulice Honzíkova. Garážová vrata jsou ovládaná přes telefonní databázi nebo přes čip. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Možnost platby ročně dopředu.

V případě zájmu o tuto nabídku neváhejte kontaktovat našeho makléře pro dohodnutí individuálního termínu prohlídky. Děkujeme za váš zájem.

Nájemné: 1 800 Kč měsíčně
Odměna realitní kanceláři: 3 000 Kč jednorázově
Kauce: 3 600 Kč jednorázově