Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu 1+1, 32 m2, Dukelská 646 Sezimovo Ústí

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Lukáš Rek, MBA
Mobil.: +420 721415813
E-mail: realitylukasrek.cz

Tuto nemovitost nabízí:

bohumilkubec.cz s.r.o.
Klokotská 744/29
Tábor
Tel.: +420 605555763
E-mail: realitybohumilkubec.cz

Pronájem bytu 1+1 Sezimovo Ústí na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Sezimovo Ústí (okres Tábor)
Ulice: Dukelská
Kategorie: Byt 1+1
Evidenční číslo: LR59
Poslední editace: 13.05.2026
Patro: 2
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: osobní
Cena: 10 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + služby 2.500 Kč + elektřina, jistota (kauce) 15.000,-Kč, realitní služby 12.000,-Kč

Podrobný popis:

Hledáte bydlení, které dává smysl?

Právě takové může být v tomto bytě o dispozici 1+1 a podlahové ploše 32 m na adrese Dukelská 646 v Sezimově Ústí. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu a nabízí praktické a funkční řešení prostoru, které ocení jednotlivec i mladý pár jako ideální startovací bydlení. Samostatná kuchyně a obytný pokoj vytváří příjemné a přehledné bydlení bez zbytečných kompromisů.

Dispozice bytu dává logiku každodennímu fungování. Oddělená kuchyně nabízí dostatek prostoru pro vaření i stolování, zatímco hlavní pokoj slouží jako obývací i spací část. Díky tomu si můžete prostor přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

Velkou výhodou je samotná lokalita. Dukelská ulice v Sezimově Ústí nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností do Tábora i okolí. V docházkové vzdálenosti najdete obchody, služby i zastávky MHD. Přesně ten typ místa, kde máte všechno po ruce a zároveň si užijete klid po práci.

Byt je připravený k nastěhování a je určený pro dlouhodobý pronájem bez domácích mazlíčků.

Pokud hledáte bydlení, které je jednoduché, funkční a dává smysl, rád vám byt osobně ukážu. Prodej stavebního pozemku Horní Domaslavice