Na webu DoRealit.cz najdete 37525 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, byty/2+kk, 49.99 m2, Bolevecká 1710/21, 30100 Plzeň, Plzeň-město [ID 85951]

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Consulting, a.s. Broker
Tel.: +420 800100164
Mobil.: +420 800100164
E-mail: okrealitnisluzbybcas.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Realityspolu
Avenir Business Park Radlická 751/113E
158 00 Praha 5
Tel.: +420 800 100 164
E-mail: realityspolubcas.cz
Web: https://realityspolu.cz/

Pronájem bytu 2+kk Plzeň na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Plzeň (okres Plzeň-město)
Ulice: Bolevecká
Kategorie: Byt 2+kk
Evidenční číslo: 85951
Poslední editace: 21.05.2026
Patro: 1
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: osobní
Cena: 17 500 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Nabízíme k pronájmu moderní plně vybavený byt o dispozici 2+kk nacházející se ve 2. nadzemním podlaží atraktivního developerského projektu Rezidence Bolevecká na adrese Bolevecká 1710/21, Plzeň. Projekt se vyznačuje moderní architekturou, vyšším standardem bydlení a výbornou dostupností do centra města.

Byt disponuje užitnou plochou 49,99 m a jeho součástí je prostorná lodžie o výměře 6,80 m a sklepní kóje o velikosti 6,84 m (celková plocha bytu včetně jeho příslušenství je 66,63 m). Dispozičně je byt řešen velmi prakticky nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu, šatnu a předsíň. Ve všech oknech jsou instalovány venkovní žaluzie na dálkové ovládání. Byt je kompletně vybavený a připravený k nastěhování od 1. června.

Měsíční nájemné činí 17.500 Kč, zálohy za služby 3.500 Kč (elektřinu nájemník převádí na sebe). Jistota je stanovena ve výši 35.000 Kč. Provize realitní kanceláři činí 21.175 Kč.

K bytu je možné pronajmout parkovací stání v podzemní halové garáži za 2.000 Kč měsíčně.

Byt je ideální volbou pro jednotlivce či pár hledající moderní a pohodlné bydlení v kvalitní novostavbě.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě.

Lokalita Rezidence Bolevecká nabízí příjemné a klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Plzně i dalších částí města. V bezprostředním okolí se nachází kompletní občanská vybavenost obchody, restaurace, školy, školky, lékaři i zastávky MHD. Velkou výhodou je také blízkost přírody a oblíbené rekreační oblasti Boleveckých rybníků, které nabízejí široké možnosti pro sport, procházky, cyklistiku i odpočinek. Lokalita tak spojuje pohodlné městské bydlení s příjemným prostředím pro volný čas. Pronájem bytu 2+1 Praha 2, Nové Město