Na webu DoRealit.cz najdete 37525 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Designový, čerstvě zrekonstruovaný byt 2+1 v srdci Kamenické

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Dudková Veronika
Mobil.: +420 608 305 488
E-mail: veronika.dudkovacentury21.cz

Tuto nemovitost nabízí:

CENTURY 21 Indigo Reality
U Plovárny 1262/12
405 02 Děčín
Tel.: 604 801 729
E-mail: indigorealitycentury21.cz
Web: https://www.century21.cz/kancelar-indigo-reality

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Děčín (okres Děčín)
Ulice: Kamenická
Kategorie: Byt 2+1
Evidenční číslo: Michal Dudka
Poslední editace: 22.05.2026
Patro: přízemí
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 53 m2
Cena: 17 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

✨ Žijte ve velkém stylu: Designový, čerstvě zrekonstruovaný byt 2+1 v srdci Kamenické ✨

Hledáte bydlení, které má jiskru? Chcete být prvním, kdo se nadechne vůně novoty v moderním, sluncem zalitém prostoru? Pak je tento byt o dispozici 2+1 (50 m2) v ultražádané lokalitě ulice Kamenická přesně pro vás.

Zapomeňte na kompromisy. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven stát se vaší novou základnou pro aktivní i relaxační život. Nachází se v 1. nadzemním podlaží a kombinuje špičkový design s maximální funkčností.

Proč se do tohoto bytu zamilujete:
Energie nového začátku: Vše je nové, čisté, voňavé. Vy jste ten, kdo tomuto prostoru vdechne život.
Kuchyně snů: Nová, elegantní linka na míru s vestavnými spotřebiči (varná plynová deska, trouba, digestoř, myčka). Kombinace světlých tónů a teplého dřevodekoru vytváří prostor, kde bude radost tvořit.
Balkon - vaše soukromá oáza: Vychutnejte si ranní kávu nebo večerní drink na vlastním balkoně s uklidňujícím výhledem do zeleně.
Koupelna jako v hotelu: Stylová koupelna se sprchovým koutem a designovými prvky, pro dokonalou relaxaci po náročném dni. WC je samostatné.
Praktičnost v každém detailu: Vestavěná šatní skříň na chodbě a sklep k bytu vyřeší veškeré úložné prostory.

Lokalita v ulici Kamenická je absolutní trefa do černého. Vše, co potřebujete, máte doslova na dosah ruky:

Příroda za rohem: Lesopark s úchvatnými vyhlídkami volá po běhu, procházkách i romantických západech slunce.

ZÁBAVA A SPORT: Dopravní a dětská hřiště pro rodiny i sportovní nadšence. Restaurace pro odpolední nebo večerní posezení s přáteli.
NÁKUPY BEZ STRESU: Supermarket Albert i dva minimarkety do sedmi minut.
SKVĚLÁ INFRASTRUKTURA: Škola a školka v docházkové vzdálenosti.
PERFEKTNÍ DOSTUPNOST: Bleskově se dostanete do centra města i do okolních vesnic mimo město.

Měsíční nájemné: 17 000 Kč
Zúčtovatelné poplatky: 2862 Kč
Vratná kauce: 34 000 Kč
Provize RK: 17 000 Kč
Energie budou přepsány na nového nájemníka.

Byt je volný IHNED. Ozvěte se mi do zpráv nebo mi zavolejte a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného prostoru, než vás někdo předběhne!

NEVÁHEJTE, TENTO BYT DLOUHO VOLNÝ NEBUDE!