Na webu DoRealit.cz najdete 37517 nabídek nemovitostí!

img_nabidka
Prodej, Pole, Chýně Nabízíme Vám ke koupi podíl o velikosti 15/16 na zemědělském pozemku v katastrálním území obce Chýně. Celková výměra činí 46 465 m2, podíl odpovídá tedy výměře 43 561 m2. Obec Chýně se nachází jen několik … více
Cena v RK

Chýně
Středočeský kraj
img_nabidka
Prodej pole, 1163 m2, Tísek Prodej pole o výměře 1 163 m2 v katastrálním území Tísek. Pozemek leží na okraji obce, je ve velmi dobrém stavu, vhodný k zemědělskému využití, zahradničení, pastvě nebo jako investice do budoucna. Prodej … více
156 000 CZK / objekt

Tísek
Moravskoslezský kraj
img_nabidka
Prodej pole v Bošíně Prodej pole o výměře 1 074 m2 v katastrálním území Bošín u Chocně. Pozemek se nachází na samotě v lokalitě v blízkosti obce obklopené přírodou. Vhodný pro investici, nebo k případnému směnění jiného pozemku. … více
72 000 CZK / objekt

Bošín
Pardubický kraj
img_nabidka
Prodej pole, 4802 m2, Střela u Strakonic Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 4 802 m2 v katastrálním území Střela u Strakonic. Pozemek je v současné době veden jako orná půda. Nachází se v okrajové části obce, v blízkosti stávající zástavby … více
805 000 CZK / objekt

Strakonice
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej, Pole, Kunštát Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda, trvalý travní porost a ostatní plocha o celkové výměře 16 985 m2 katastrálním území Rudka u Kunštátu, okres Blansko. Výměra trvalého travního … více
882 800 CZK / objekt

Kunštát
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej, Pole, Pavlov Nabízíme k prodeji ucelený soubor pozemků o výměře přibližně 202 hektarů, v jehož středu se nachází historický objekt zámku (není památkově chráněn). Přibližně 75 % plochy tvoří zemědělsky využitelná … více
122 500 000 CZK / objekt

Pavlov
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej podílu 1/2 pole 54 498 m2, Černín a Ratišovice Prodej souboru zemědělských pozemků - k. ú. Ratišovice a k. ú. Černín Nabízíme k prodeji soubor zemědělských pozemků - orné půdy nacházejících se ve dvou sousedících katastrálních územích Ratišovice a … více
1 600 000 CZK / objekt

Běhařovice
Jihomoravský kraj
img_nabidka
1 600 000 CZK / objekt

Černín
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej, Pole, Přelouč Dobrý den, nabízím k prodeji 1/2 podíl na pozemku - druh pozemku - orná půda. Celkový pozemek je o velikosti 7.969m2 z toho je k prodeji 1/2 podíl. Pro více informací mě kontaktujte Martin Socha více
685 250 CZK / objekt

Přelouč
Pardubický kraj
img_nabidka
Prodám pozemek ke stavění - Dubňany Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dubňany, lokalita Důbka, výměra 2371 m2, (šířka cca 5 m),rovinatý terén. V Územním plánu obce Dubňany je plánováno využití jako zastavitelná plocha. Cena 550/m2 více
1 304 050 CZK / objekt

Dubňany
Jihomoravský kraj
Na začátek  Předchozí   80   81   82   83   84   85   86   87   88   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 831 - 840 z 1206
Doporučujeme