Na webu DoRealit.cz najdete 37567 nabídek nemovitostí!

img_nabidka
Prodej pozemku 5 469 m2, Hradec Králové - Rusek Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 6 734 m2 v atraktivní lokalitě Hradce Králové, konkrétně v katastrálním území Rusek. Pozemky představují zajímavou investiční příležitost s potenciálem dalšího … více
Cena v RK

Hradec Králové
Královéhradecký kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, 941 m2, Mělčany … Probouzet se každé ráno s dechberoucím výhledem na Pálavu přímo z pohodlí vaší ložnice - to je realita, kterou vám nabízí tento pozemek určený pro výstavbu rodinného domu. Jedinečná lokalita, klid, příroda … více
9 390 000 CZK / objekt

Mělčany
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej pole, Čížov Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemky u obce Čížov o celkové rozloze 17.408 m2, ideální pro ornou půdu. Pozemky jsou momentálně pachtovány na základě smlouvy, což zajišťuje okamžitý výnos. Díky … více
57 CZK / m2

Čížov
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej specifického pozemku 2 007 m2, Osová Bítýška Zprostředkujeme Vám prodej pozemku v obci Osová Bítýška, v klidné rekreační oblasti u Třídvorského rybníka. Pozemek o celkové výměře cca 2 007 m2 a se skládá z: lesního pozemku - 1 064 m2, jiné plochy … více
1 000 000 CZK / objekt

Osová Bítýška
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej pozemku - zahrady v Ráji Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě zahrady v oblíbené okrajové části Jihlavy zvané Ráj. A ráj si zde opravdu můžete vytvořit. Místo nabízí obrovský potenciál - výborná lokalita pro rekreaci na okraji … více
1 110 000 CZK / objekt

Jihlava
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, Puklice - Studénky Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku pro stavbu rodinný domu ve velmi atraktivní lokalitě Studénky. Tento pozemek o výměře 718 m2 se nachází v klidné a malebné části obce, obklopený … více
3 710 000 CZK / objekt

Puklice
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, Nová Brtnice Zprostředkujeme vám prodej stavebního pozemku v Nové Brtnici. Parcela o výměře 1268 m2 je územním plánem určena k výstavbě rodinného domu. Nová Brtnice je místní částí Zašovic a leží na hranici okresů … více
1 490 000 CZK / objekt

Zašovice
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej, Pole, Přelouč Dobrý den, nabízím k prodeji 1/2 podíl na pozemku - druh pozemku - orná půda. Celkový pozemek je o velikosti 7.969m2 z toho je k prodeji 1/2 podíl. Pro více informací mě kontaktujte Martin Socha více
685 250 CZK / objekt

Přelouč
Pardubický kraj
img_nabidka
Atraktivní stavební pozemek 927 m2 ve Vejprnicích … Pod Hájíčkem Vejprnice u Plzně, ulice Pod Hájíčkem Poslední pozemky s dokončenou infrastrukturou v prodeji od 4,3mil. Kč Pozemek č. 59 o velikosti 927 m2 Možnost odpočtu DPH Sleva 641 200 Kč! Orientace … více