Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Přehled realit Realvize - realitní kancelář

img_nabidka
Prodej levé poloviny domu (dvojdomek) o dispozici … Nabízíme k prodeji levou polovinu moderního dvojdomu o dispozici 5+1 s užitnou plochou cca 123 m2 na pozemku o rozloze cca 433 m2, situovanou v klidné části obce Ločenice, přibližně 20 km jižně od Českých … více
8 820 000 CZK / objekt

Ločenice
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej rodinného domu / statku, dispozice 4 … V zastoupení majitele nabízíme k prodeji původní uzavřený statek / zemědělské stavení, nacházející se v centru obce Doubravice, okres České Budějovice. Původně v 17. století byl objekt využíván jako PANSKÁ … více
9 990 000 CZK / objekt

Doubravice
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej rodinného domu cca 133 m2, pozemek o … Nabízíme k prodeji rodinný dům, v žádané lokalitě obce Kamenný Újezd, která je vzdálená cca 7 km od Českých Budějovic a cca 12 km od Českého Krumlova. Dům byl kolaudován okolo roku 1960. Užitná plocha … více
7 490 000 CZK / objekt

Kamenný Újezd
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku o rozloze 1065 m2 … Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 1065 m2, který je určen k výstavbě budov k rodinnému bydlení, v malebné obci Hůrky u Lišova, okr. České Budějovice. Pozemek je možno připojit k elektřině a vodě, odpad … více
2 349 000 CZK / objekt

Lišov
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku o rozloze 1358 m2 … Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 1065 m2, který je určen k výstavbě budov k rodinnému bydlení, v malebné obci Hůrky u Lišova, okr. České Budějovice. Pozemek je možno připojit k elektřině a vodě, odpad … více
2 899 000 CZK / objekt

Lišov
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej zděné chaty 48 m2, Vrábče Nabízíme k prodeji zděnou chatu s dřevěným obkladem v klidné chatové osadě ve Vrábči, jen 20 minut od Českých Budějovic. Chata stojí na polosamotě v krásném prostředí u rybníka a lesa, ideální pro odpočinek … více
1 999 000 CZK / objekt

Vrábče
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej bytu, dispozice 3+1, cca 65 m2, družstevní … Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pořídit si družstevní byt o dispozici 3+1 s užitnou plochou cca 65 m2, který si můžete přetvořit přesně podle svých představ. Byt se nachází v původním stavu s umakartovým … více
4 499 000 CZK / objekt

České Budějovice
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku 1.335 m2 - Rejta, Trhové Sviny Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke koupi stavebního pozemku o celkové výměře 1.335 m2, situovaného v klidné a vyhledávané lokalitě Rejta u Trhové Sviny. Tento pozemek představuje ideální místo pro … více
3 749 000 CZK / objekt

Trhové Sviny
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej jihočeské chalupy se dvěma byty a velkou … Předmětem prodeje je venkovská usedlost (chalupa) v Plavsku, obci umístěné mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, vzdálené cca 1 km od Stráže nad Nežárkou. Objekt je ve tvaru L s vnitřním dlážděným dvorem … více
4 680 000 CZK / objekt

Plavsko
Jihočeský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku 1 200 m2 - Doudleby, Straňany Nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu v malebné obci Doudleby v okrese České Budějovice. Pozemek o celkové výměře 1 200 m2 se nachází v klidné lokalitě a nabízí nádherný … více
3 750 CZK / m2

Doudleby
Jihočeský kraj
Na začátek  Předchozí   1   2   3   4   5   6   7   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 31 - 40 z 68
Doporučujeme