Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Přehled realit Molík reality s.r.o.

img_nabidka
Prodej pozemků 9445 m2, Proboštov - Přítkov Nabízíme k prodeji velmi zajímavé pozemky o celkové velikosti 9445 m2 nacházejících se v úpatí Krušných hor s velmi hezkým výhledem na České Středohoří . Tyto pozemky jsou mírně svažité s možností přímého … více
650 CZK / m2

Proboštov
Ústecký kraj
img_nabidka
Pronájem obchodního prostoru 173 m2 Bož. Němcové … Nabízíme k pronájmu prostorné obchodní/výrobní prostory o rozloze 173 m2 v centru města Příbram. Místo je ideální obchodní příležitostí díky své poloze. Prostor je ve standardním provedení. Pro více … více
34 600 CZK /objekt /měsíc

Příbram
Středočeský kraj
img_nabidka
Pronájem skladového prostoru 1046 m2 Bož. Němcové … Nabízíme k pronájmu rozsáhlé skladové prostory v suterénu o celkové výměře 1 046 m2, situované přímo v centru Příbram. Prostory dříve sloužily jako garáže, což zajišťuje jejich praktické uspořádání a odolnost. Klíčové … více
83 680 CZK /objekt /měsíc

Příbram
Středočeský kraj
img_nabidka
Pozemky obec Loučná pod Klínovcem, kat. území … Prodej pozemků v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 15.157 m2. Jedná se o parcelní čísla 1196/1 a 192/1. Cena činí 350,-Kč/m2 k jednání. Volné ihned. V blízkosti najdete zajímavá … více
5 304 950 CZK / objekt

Loučná
Ústecký kraj
img_nabidka
Pozemek 6.354 m2, obec Loučná pod Klínovcem, … Prodej pozemku v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 6.354 m2. Jedná se o parcelní číslo 1196/1. Cena činí 350,-Kč/m2 k jednání. Volné ihned. V blízkosti najdete zajímavá místa … více
2 223 900 CZK / objekt

Loučná
Ústecký kraj
img_nabidka
Pozemek 8.803 m2, obec Loučná pod Klínovcem, … Prodej pozemku v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 8.803 m2. Jedná se o parcelní číslo 192/1. Cena činí 350,-Kč/m2 k jednání. Volné ihned. V blízkosti najdete zajímavá místa … více
3 081 050 CZK / objekt

Loučná
Ústecký kraj
img_nabidka
Prodej poloviny chalupy s vlastním vchodem … Polovina chalupy s vlastním přístupem a oddělenými vchody s krásným výhledem V zastoupení majitele nabízíme k prodeji oddělenou polovinu rekreační chalupy o užitné ploše 52 m2 s pozemkem 429 m2 nad obcí … více
1 765 000 CZK / objekt

Povrly
Ústecký kraj
img_nabidka
Prodej rodinného domu se zahradou 1795 m2, … Prodej rodinného domu se zahradou 1795 m2, Stroupeč okres Louny Nabízíme k prodeji dva rodinné domy se zahradou o celkové velikosti pozemku 1795 m2. Obec Stroupeč je velice klidná obec kterou obklopuje … více
5 199 000 CZK / objekt

Žiželice
Ústecký kraj
img_nabidka
Stavba občanského vybavení, ul. J. Opletala, Most Prodej objektu v centru města. Nabízíme k prodeji objekt s pozemkem o celkové výměře 244 m2. Sítě zavedeny na hraně pozemku elektřina, voda, kanalizace. Možné využití jako kavárna, bistro apod. Objekt … více
1 449 900 CZK / objekt

Most
Ústecký kraj
img_nabidka
Pronájem komerčního prostoru v Děčíně - Bynově, … Pronajmeme prostory k výrobě (výrobní hala, dílna) a skladování v prvním patře o ploše 250 m2 s nákladním výtahem s nosností 1400 kg v uzavřeném areálu Děčín - Bynov. Prostor je vhodný jak pro výrobu, … více
15 000 CZK /objekt /měsíc

Děčín
Ústecký kraj
Na začátek  Předchozí   23   24   25   26   27   28   29   30   31   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 261 - 270 z 336
Doporučujeme