Na webu DoRealit.cz najdete 37403 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Přehled realit M&M reality holding a.s.

img_nabidka
Pronájem skladu, 200 m2, Bělá pod Bezdězem, ul. Vazačka Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostory v budově na Vazačce u Bělé pod Bezdězem. Celková užitná plocha budovy je 429 m2, minimální plocha pronájmu je 200 m2, jednotková cena je 120 Kč/ m2. Budova … více
24 000 CZK /objekt /měsíc

Bělá pod Bezdězem
Středočeský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení, 2021 m2, Čížkovice Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 2021 m2 v klidné části obce Čížkovice, který je ideální pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je v současné době veden jako orná půda, ale po plánované změně územního … více
1 742 000 CZK / objekt

Čížkovice
Ústecký kraj
img_nabidka
Pronájem bytu 3+1, 120 m2, Karviná, ul. Masarykovo nám. Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 o velikosti 120 m2 s vlastním parkovacím stáním. Byt je situovaný v 1. patře cihlového domu přímo na náměstí v historickém centru Karviné, což zajišťuje vynikající … více
22 000 CZK /objekt /měsíc

Karviná
Moravskoslezský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení v Puklicích, Jihlava Nabízíme k prodeji nádherný a rozlehlý pozemek o velikosti 1496 m2 na klidném okraji obce Puklice, jen 5 minut od Jihlavy. Toto místo v sobě dokonale spojuje přírodu, soukromí a skvělou dostupnost do města. … více
4 969 000 CZK / objekt

Puklice
Vysočina kraj
img_nabidka
Pronájem obchod a služby, 22 m2, Mar. Lázně, … Nabízíme k pronájmu komerční prostor ideální pro obchod a služby, nacházející se v přízemí cihlového domu v rušné části Mariánských Lázní, nedaleko nádraží. Tento nově zrekonstruovaný prostor o celkové … více
8 000 CZK /objekt /měsíc

Mariánské Lázně
Karlovarský kraj
img_nabidka
Prodej rodinného domu, 120 m2, Litoměřice, ul. U Pramene Nabízíme Vám ke koupi dům v historické části města Litoměřice, který zaujme svou variabilitou a výbornou polohou. Dům je vhodný jak pro dvougenerační bydlení, tak jako investiční nemovitost se samostatnými … více