Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Přehled realit Faraon Reality, s.r.o.

img_nabidka
Pronájem moderních skladových a administrativních … Nabízíme k pronájmu samostatnou polovinu moderní novostavby s variabilním využitím pro skladování, logistiku i administrativu. Objekt se nachází ve strategické lokalitě s výbornou dostupností pro kamionovou … více
Cena v RK

Praha 10 - Hostivař
Hlavní město Praha
img_nabidka
Designové kanceláře k pronájmu ( 706 m ) v … Prestižní adresa na Rohanském nábřeží Nabízíme k podnájmu exkluzivní administrativní prostory o celkové pronajímatelné ploše 769 m (užitná 706 m) v moderní budově BLOCK, přímo v srdci pražského Karlína. … více
323 590 CZK /objekt /měsíc

Praha 8 - Karlín
Hlavní město Praha
img_nabidka
Rodinný dům 5+kk(270m2),terasa, Čakov Dlouhodobý pronájem prostorného, slunného a zařízeného rodinného domu (5+kk) 270m2 na slunném pozemku se vzrostlou zahradou v malebné a velmi klidné části obce Čakov, obklopené přírodou, přitom s výbornou … více
52 000 CZK / objekt

Čakov
Středočeský kraj
img_nabidka
Prodej třípodlažního bytového domu 550 m2 se … Prodej třípodlažního bytového domu o celkové užitné ploše 550 m2 v obci Lety, okres Písek - Jihočeský kraj. Bytový dům je po rekonstrukci, díky které vzniklo 9 samostatných bytových jednotek a leží na … více
18 900 000 CZK / objekt

Lety
Jihočeský kraj
img_nabidka
18 900 000 CZK / objekt

Lety
Jihočeský kraj
img_nabidka
18 900 000 CZK / objekt

Lety
Jihočeský kraj
img_nabidka
Pronájem kanceláře 800 m, Boudníkova, Praha 8 - Libeň Hledáte flexibilní zázemí v jedné z nejmodernějších lokalit Prahy? Nabízíme k pronájmu špičkové administrativní prostory v ulici Boudníkova na Praze 8, které lze využít jako velkorysý celek o rozloze 1 … více
339 080 CZK /objekt /měsíc

Praha 8 - Libeň
Hlavní město Praha
img_nabidka
Prodej bytu 2+kk (51,9) s balkonem a sklepem … Prodej bytu 2+kk (52 m2) s balkonem (7 m2) a sklepní kójí (3 m2), s klimatizací, rekuperací v šestém podlaží nového bytového domu v projektu Ahoj Vanguard. Interiér slunného bytu tvoří předsíň, prostorný … více
10 350 000 CZK / objekt

Praha 4 - Modřany
Hlavní město Praha
img_nabidka
Prodej podzemního garážového stání na Praze 5 - Košíře Prodej podzemního garážového stání - Praha 5, Košíře (ulice Tůmova). Garážové stání se nachází v podzemních garážích bytového domu, hned první při vjezdu, a je samostatné (nestojí zde další vozidla vedle … více
690 000 CZK / objekt

Praha 5 - Košíře
Hlavní město Praha
img_nabidka
Pronájem kancelářských prostor (351 m2), Průmyslová Nabízíme k pronájmu 351 m2 velký kancelářský prostor v Průmyslové ulici. Kancelář se nachází v 9. patře, kanceláře (334 m2) a sociální zařízení, kuchyňka (17,4 m2). Cena kanceláře 200 Kč/m2 + 80 Kč/m2 … více
70 200 CZK / objekt

Praha 10 - Hostivař
Hlavní město Praha
Na začátek  Předchozí   4   5   6   7   8   9   10   11   12   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 71 - 80 z 169
Doporučujeme