Na webu DoRealit.cz najdete 37194 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej stavebního pozemku 1549m2 Lužnice u Třeboně

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Irena Krigarová
Mobil.: 777 354 674
E-mail: krigarovaseznam.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Krigarová Reality
Žižkova 309/12
370 01 České Budějovice
Tel.: 777 354 674
E-mail: krigarovaseznam.cz
Web: krigarova-reality.cz/

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Lužnice (okres Jindřichův Hradec)
Kategorie: Pozemek pro stavbu RD, bytů
Evidenční číslo: 192168
Poslední editace: 12.12.2025
Vlastnictví: osobní
Cena: 2 290 CZK / m2
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Ráda zprostředkuji prodej pozemku schváleného územním plánem hlavní funkční využití: stavby pro bydlení, bydlení individuální, rodinné domy, ale i na menší pension, v obci Lužnice vzdálené 7,5km od Třeboně, plochy smíšené obytné - bydlení venkovské. Celý pozemek má 1549m2. Minimální velikost pozemku pro výstavbu domu v této místě je 1.500m2. Přípustné funkční využití: školská zařízení, kulturní zařízení, sportovní zařízení, zdravotnická a sociální zařízení, malá ubytovací zařízení (do kapacity 10lůžek jedné provozovny, podmíněně přípustné funkční využití až 25lůžek), zařízení veřejného stravování, obchodní zařízení, zařízení služeb, (do kapacity 250m2 hrubé podlažní plochy jedné provozovny, podmíněně přípustné funkční využití až 1000m2), při rodinných domech stavby pro drobné zemědělské hospodaření. Celý pozemek má 1549m2. Minimální velikost pozemku pro výstavbu domu v této místě je 1.500m2. Pozemek se nachází na okraji obce, železniční zastávka, sítě (voda, splašková kanalizace, plyn) v cestě, a na okraji pozemku. Obec Lužnice se nachází nedaleko Třeboně, lázeňského města, je zde mateřská škola, základní škola, obecní knihovna, obchod COOP, restaurace, víceúčelové hřiště. Cena 2290,-Kč/m2, tj: 3.547.210,-Kč.