Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Kancelář 55 m2 - Brno-střed, ul. Hybešova. 2 místnosti + příslušenství.

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Darja Pavlacká
Mobil.: 602 501 388
E-mail: infodvl.cz

Tuto nemovitost nabízí:

DVL Brno reality s.r.o.
Hudcova 78c
61200 Brno
Tel.: 602 501 388
E-mail: infodvl.cz
Web: www.dvl.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Brno (okres Brno-město)
Ulice: Hybešova
Kategorie: Administrativní prostory a objekty
Evidenční číslo: N2629
Poslední editace: 23.04.2025
Patro: 4
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 55 m2
Cena: 14 400 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + služby 3878 Kč + energie 5600 Kč/měsíc. Ceny jsou bez DPH.

Podrobný popis:

Pronájem pěkné mezonetové kanceláře 55,4 m2 v blízkosti centra Brna, v ulici Hybešova. Pěkné světlé prostory ve 3. patře budovy s výtahem (4. a 5. NP).
- Kancelář celkem 55,4 m2 ve dvou podlažích, vlastní předsíň s šatnou, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňka.
Nájemné měsíčně 14404 Kč + DPH (260 Kč/m2/měsíc).
Služby měsíčně 3878 Kč (70 Kč/m2/měsíc).
Energie cca 5600 Kč (orientační cena, záleží na způsobu využití, počtu osob apod.)
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Budova je v nočních hodinách a o víkendu střežena pomocí elektronického zabezpečovacího systému s napojením na bezpečnostní agenturu. Mimo pracovní hodiny je vstup možný s použitím přiděleného bezpečnostního kódu.
Platí se provize RK.
55,4 m2