Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem rodinné domy, 98 m2 - Třebíč - Borovina

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Mejzlík Josef
Mobil.: +420 603 172 148
E-mail: mejzlikj-mreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

J-M reality
Pražská 375/29

Kategorie: Rodinný dům
Evidenční číslo: 01720
Poslední editace: 06.03.2026
Podlaží celkem: 2
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha: 98 m2
Cena: 26 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + 4 000,- Kč energie a služby, včetně DPH, včetně poplatků, včetně právního servisu

Podrobný popis:

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem krásného zařízeného domu na adrese Dvorského 10 v Třebíči. V přízemí domu naleznete vstupní chodbu, vstup do sklepa, samostatné WC, prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a další toaletu. V patře domu jsou další dva samostatné pokoje. Za domem je uzavřený dvůr se zahrádkou. Výhodou tohoto pronájmu je téměř kompletně zařízený dům (pračka, myčka, americká lednice, rozkládací sedačka, stůl a židle, postel, skříně).
Majitel žádá měsíční nájem 26.000,- Kč + 4.000,- Kč energie (celkem 30.000,- Kč)
Vratná kauce je 30.000,- Kč (možno rozdělit do tří měsíců)
Provize RK 2.000,- Kč.
Samozřejmostí u naší realitní kanceláře je virtuální prohlídka nemovitosti.
Dům volný od 1.5.2026