Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem kanceláří 71 m2, Praha 1 Nové Město , blízko Václavského náměstí

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Kuklík Jan
Mobil.: 420775609626
E-mail: janatlas-reality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

ATLAS reality
Táboritská 1000/23
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: 222 362 064
E-mail: kuklikjseznam.cz
Web: www.atlas-reality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 1 - Nové Město
Ulice: Štěpánská
Kategorie: Administrativní prostory a objekty
Evidenční číslo: NB0479A
Poslední editace: 02.02.2026
Patro: 3
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha: 71 m2
Cena: 29 536 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Nabízíme k pronajmu nezařízené kanceláře 71m2, ( fotografie ze shodného bytu ) 2 místnosti, čaj.kuchyňka, příslušenství, předsíň. Prostory nacházejí ve velice reprezentativní lokalitě Prahy 1,v domě PO REKONSTRUKCI, pouze 5 min pěšky na Václavské náměstí. Možnost parkování v garáži za poplatek. Výtah, satelitní příjem, kabelová televize. Rekonstruovaný dům, původní historické prvky skloubené s moderní technologii. Vynikající dopravní spojení, metro, Můstek, tramvaje č. 9, 10, 16, 22. Nájem 416, Kč/m2 (29.536 Kč ), poplatky 95 Kč/m2 ( 6.749 Kč ) .Nájemce si převádí na sebe energie (plyn, voda, elektro) + telefon/internet.