Na webu DoRealit.cz najdete 37424 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem garáž. stání, 19 m2, Karlovy Vary, Divadelní nám

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Samcová Jana
Tel.: 810 300 300
E-mail: infommreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

M&M reality holding a.s.
Krakovská 1675/2
110 00 Praha 1
Tel.: 800100446
E-mail: infommreality.cz
Web: www.mmreality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Ulice: Divadelní náměstí
Kategorie: Garáž, garážové stání
Evidenční číslo: 911896
Poslední editace: 02.02.2026
Podlaží celkem: 4
Vlastnictví: osobní
Cena: 3 700 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Pronájem garážového stání ,19 m2 v lázeňském centru Karlových Varů - Divadelní náměstí. Garážové stání je umístěno přímo v suterénu budovy. Otevírání hlavních vchodových dverí je automatické přes kontrolní zapínání. Je zde 24 hodin bezpečnostní kontrola pod kamerami objektu, který je velmi dobře střežený. Cena parkováni je 3700 Kč/ měsíc. Vratná kauce je 7 400 Kč. Jednorázová provize RK je 7400 Kč. V případě zájmu kontaktujte makléř