Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

První pronájem: SMART 3+kk s obří terasou a zahradou (150 m2), parking v ceně - Praha 6

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Bc. Postalava Alena
Mobil.: +420 777 831 556
E-mail: alena.postalavacentury21.cz

Tuto nemovitost nabízí:

CENTURY 21 Ruby
Přemyslovská 2845/43
130 00 Praha 3
Tel.: 603 488 499
E-mail: rubycentury21.cz
Web: www.century21.cz/kancelar/ruby/

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Ulice: Bělohorská
Kategorie: Byt 3+kk
Evidenční číslo: 975261
Poslední editace: 04.05.2026
Patro: přízemí
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 87 m2
Cena: 43 999 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Zapomeňte na kompromisy. Technologicky vyspělá novostavba (2025) na Břevnově kombinuje soukromí rodinného domu a komfort chytrého bytu.

To nejlepší z bytu:

Smart Home: Ovládání podlahového topení, rekuperace a rolet přímo z telefonu. Bezpečnostní senzory s notifikací do aplikace.

Soukromý «Open Air» (150 m2): Jižní terasa (42 m2) a zahrada (108 m2) s francouzskými okny a vstupem z každého pokoje.

Prémiový standard: Kuchyň BOSCH, pračka se sušičkou. Na terase je připravený 3fázový proud - ideální pro budoucí vířivku.

Parkování v ceně: Pohodlný autovýtah do garáže. Garážové stání je již zahrnuto v nájmu a zděný sklep se nachází přímo za ním.

Dispozice a lokalita:
Světlé 3+kk (87 m2) nabízí obývák, 2 ložnice, šatnu, spíž a 2x WC. Přestože je vstup z ulice bezbariérový v přízemí, terasa se díky svahu nachází v úrovni 1. patra. Komorní dům o 10 bytech zaručuje absolutní soukromí. Obora Hvězda 300 m, Kaufland 500 m.

Podmínky:

Nájem: 44 000 Kč / měsíc

Poplatky: 4 500 Kč / měsíc (kalkulováno pro 3 osoby).

Elektřina: Přepis na nájemníka (máte spotřebu plně pod kontrolou).

Kauce: 88 000 Kč

+ Provize RK

K nastěhování: Ihned.
Ideální bydlení pro pár, milovníky technologií nebo majitele pejska (zahrada je obrovský bonus!)

Zavolejte si o prohlídku ještě dnes a buďte první, kdo zde bude bydlet!