Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Světlý byt 2+kk s balkonem k podnájmu na Praze 6 Ruzyně

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Elena Vinogradova
Mobil.: +420 603758628
E-mail: elena.vinogradovarkevropa.cz

Tuto nemovitost nabízí:

EVROPA realitní kancelář
Václavské nám. 806/62
110 00 Praha 1
Tel.: +420 734525525
E-mail: podporarkevropa.cz
Web: www.rkevropa.cz

Pronájem bytu 2+kk Praha 6, Ruzyně na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Ulice: Drnovská
Kategorie: Byt 2+kk
Evidenční číslo: 975567
Poslední editace: 06.05.2026
Patro: 4
Podlaží celkem: 6
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: družstevní
Cena: 22 500 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: Nájemné je 22500, Kč měsičně plus poplatky 5900, Kč (dvě osoby). Dodávku elektrické energie si podn

Podrobný popis:

SVĚTLÝ BYT S BALKONEM 2+kk V SRDCI PŘÍRODY A PŘITOM PÁR MINUT OD CENTRA K PODNÁJMU.
Ráno káva na balkoně, odpoledne procházka v Šáreckém údolí a večer bez přestupu do centra Prahy.
Tak může vypadat Vaše nové bydlení.
Nabízím k pronájmu světlý a velmi příjemný byt v jedinečné lokalitě Prahy 6, v prestižním rezidenčním projektu Rezidence U Šárky.
Byt se nachází ve 4. NP moderního domu a nabízí praktickou, promyšlenou dispozici:
Předsíň: 4,75 m
Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 24,95 m
Ložnice: 12,07 m
Komora v bytě: 2 m
Koupelna s vanou a toaletou: 5,4 m
Balkon orientovaný do klidného vnitrobloku: 6,28 m
V bytě je instalována nová, moderní a plně funkční kuchyňská linka se spotřebiči.
Finanční podmínky:

Nájemné: 22.500 Kč / měsíc
Poplatky: 5.900 Kč / měsíc (dvě osoby)
Dodávku elektrické energie si podnájemce zajistí převodem smlouvy na svou osobu. Náklady na elektřinu nejsou zahrnuty v měsíčních poplatcích.
Kauce: 45.000 Kč (2 měsíční nájmy)
Provize RK: 1 měsíční nájem + DPH (27 250 Kč)
CELKOVÁ první investice činí 100.650, Kč

Lokalita, která má duši
Do nádherné přírody Šáreckého údolí se dostanete za pouhých 7 minut chůze. Tramvají se bez přestupu pohodlně dostanete do centra města.
Praha 6 patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější městské části. Její kouzlo spočívá v harmonickém spojení elegantních vilových čtvrtí, rozlehlých přírodních parků a vyhlášených kaváren i restaurací.
Přímo u domu se nachází dětské , sportovní i fotbalové hřiště. Za sportem tak nemusíte chodit daleko fitness pod širým nebem máte doslova pár kroků od domova.
Tento byt je ideální pro ty, kteří chtějí spojit klid, zeleň, aktivní životní styl a výbornou dostupnost do centra.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Bc. Elena Vinogradova
Certifikovaný realitní makléř
č. 2/3/2022, Asociace realitních kanceláří ČR Prodej bytu 2+kk Praha 10, Hostivař