Kontakt na makléře:
Dana Oralová
Mobil.: 222703030
E-mail: podpora
idealninajemce.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Ideální nájemce
Lazaretní 925/9
615 00 Brno
Tel.: 222 703 030
E-mail: podpora
idealninajemce.cz
Web: idealninajemce.cz
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Ostrava (okres Ostrava-město) |
| Ulice: | Jubilejní |
| Kategorie: | Byt 2+1 |
| Evidenční číslo: | N7412 |
| Poslední editace: | 07.04.2026 |
| Patro: | 1 |
| Podlaží celkem: | 2 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 69 m2 |
| Cena: | 15 300 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: | vratná jistota, náklady na bydlení 6619 Kč, poplatek za podnájem |
Chcete bydlet v historické části města Ostravy v domech, které byly postaveny ve třicátých letech.Kde lokalita má své kouzlo a patří mezi velmi klidnou a žádanou část našeho města? Jste na správné adrese! Zaujal Vás zrekonstruovaný a prostorný byt k dlouhodobému podnájmu o dispozici 2+1 o celkové výměře 69 m2 právě v této historické části města.
Byt se nachází ve dvoupatrovém domě, kde jsou umístěny pouze 4 bytové jednotky. Náleží k němu půda, sklep, terasa a balkon. Parkování je veřejné kolem domu. Je moderně zrekonstruovaný a zařízený.
Po vstupu do bytu na nás čeká zádveří, díky kterému Vám neprofoukne do celého prostoru se dostaneme na samostatnou toaletu a do kuchyně, dvou neprůchozích pokojů a koupelny.
Nabízí se částečně vybavený. Kuchyně disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem s digestoří, myčkou a mikrovlnnou troubou.
Veškeré interiérové dveře jsou posuvné.
Koupelna nabízí vanu a také sprchový kout - je zde také prostor na pračku případně sušičku.
Pár minut chůze od domu je umístěna autobusová zastávka Sámova nebo tramvajová zastávka Jubilejní Kolonie. V okolí je také veškerá občanská vybavenost, školy, školy, obchody, poliklinika i restaurace.
Na procházky se můžete vydat do Bělského lesa nebo k Ostravskému moři.
náklady na užívání bytu včetně energií a internetu činí 6.619 Kč
měíční nájemné 15.300 Kč
celkem měsíčně 21.919 Kč
vratnou kauci je možné uhradit ve dvou měsíčních splátkách