Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem garáže 19 m2 na ul. Tavičská, Ostrava - Vítkovice

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Procházková Petra
Mobil.: +420 721 048 833
E-mail: petra.prochazkovaflexireality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

FLEXI REALITY s.r.o.
Keltičkova 1296/58
710 00 Ostrava
Tel.: 725653500
E-mail: infoflexireality.cz
Web: www.flexireality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Ostrava (okres Ostrava-město)
Ulice: Tavičská
Kategorie: Garáž, garážové stání
Evidenční číslo: 202618355
Poslední editace: 15.03.2026
Užitná plocha: 19 m2
Cena: 2 900 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + elektřina, kauce 5800 Kč, provize RK 5000 Kč, včetně právního servisu

Podrobný popis:

Nabízíme garáž na ul. Tavičská o velikosti 19 m2 (3,65x5,3m) po kompletní rekonstrukci: nová zateplená střecha, krytina, nové el. rozvody, vlastní elektroměr. Roměry vrat: š 2,4m x v 1,9m.
Garáž je jako první v řadě 17 garáží a nachází se na oploceném pozemku města. Zároveň je pod kamerovým dohledem z protější firmy.
Lokalita v blízkosti Rudné.

Nájem 2900 Kč plus elektřina. Kauce 5800 Kč, provize RK 5000 Kč.