Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 1+kk, Praha 4

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Štěpán Brabec
Mobil.: 777 525 303
E-mail: stepan.brabecqara.cz

Tuto nemovitost nabízí:

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2
Tel.: 606 113 100
E-mail: infoqara.cz
Web: www.qara.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 4
Ulice: Ledvinova
Kategorie: Byt 1+kk
Evidenční číslo: 19310
Poslední editace: 30.03.2026
Patro: 2
Podlaží celkem: 8
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 31 m2
Cena: 13 900 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + 3.900,- Kč poplatky

Podrobný popis:

Exkluzivní nabídka pronájmu bytu 1+kk (31m2) ve druhém nadzemním podlaží panelového domu přímo u Chodovské tvrze na Praza 4.
Slunný byt je na velmi hezkém místě s výhledem na Chodovskou tvrze a přilehlý park nedaleko od stanic metra Opatov a Chodov, v mistě je na poměry sídlišt dostupné parkování.
Byt je v původním, ale velmi čistém a zachovalém stavu . Je zařízen kuchyňskou linkou s indukční plotýnkou, mikrovlnou troubou s multifunkční funkcí, lednicí s mrazákem. Vše je nové.
V koupelně je možné připojení na pračku.
Byt je volný, nastěhování je možné obratem.
Hledáme pouze dlouhodobého nájemníka.
Cena měsíčního nájmu je 13.900,- Kč + 3.900,- Kč poplatky. Převod elektřiny (cca 600,- Kč) na nájemníka.
Kauce 17.800,- Kč, provize 17.800,- Kč.
V případě zájmu mi pošlete obecné informace o Vás.