Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 2+kk, Praha 5

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Ing. David Přikryl
Tel.: +420 724811187
Mobil.: +420 724811187
E-mail: david.prikrylqara.cz

Tuto nemovitost nabízí:

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2
Tel.: 606 113 100
E-mail: infoqara.cz
Web: www.qara.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 5 (okres )
Ulice: Naskové
Kategorie: Byt 2+kk
Evidenční číslo: 6752/2918
Poslední editace: 03.04.2026
Patro: 5
Podlaží celkem: 6
Třída energ. náročnosti: B - Velmi úsporná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 53 m2
Cena: 26 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Chcete si pronajmout byt o dispozici 2+kk v prémiovém projektu s parkovacím místem v klidné lokalitě, který má krásný výhled do zeleně? Jeden takový pro vás mám v Praze 5 na Cibulce.

Popis bytu
Byt se nachází v tiché ulici a je orientovaný na západ. Je ve 4. patře prémiového projektu AALTO Cibulka. Má 52,6 m2 a je rozdělený na obývací pokoj s kuchyňskou linkou (25,1 m2), ložnici (13,3 m2), prostornou koupelnu s toaletou (3,9 m2), kde je místo i pro pračku, a předsíň (6,8 m2).
Z obývací místnosti a ložnice je vstup na velký balkón (11,7 m2), ze kterého je výhled do zahrad a nádherného parku, kde rostou břízy.
Součástí pronájmu je také 1 parkovací stání v suterénu domu a sklepní kóje.

Vybavení bytu
Byt se pronajímá zařízený. V obytné místnosti je kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, lednička, myčka, trouba a digestoř), včetně jídelního stolu a židlí, rozkládací pohovka, konferenční stolek, záclony, závěsy a osvětlení. V ložnici je manželská postel. Součástí vybavení bytu je také pračka kombinovaná se sušičkou a vestavěná skříň v předsíni.

V bytě je možnost připojení TV, Internet a telefon.

Náklady spojené s pronájmem bytu
Měsíční nájemné - 26 000 Kč
Měsíční zálohy na služby - 5 100 Kč
Měsíční záloha na elektřinu - 1 000 Kč
Kauce - 31 100 Kč
Provize RK - 31 460 Kč

Preferované podmínky pronájmu
V současné době je byt obsazený a nastěhování je možné od 1. 6. 2025.
Nájemní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Elektřinu majitel převádí na nájemce.

Lokalita
Na procházky můžete vyrazit do svahovitých kopců oblasti Vidoule, které přímo sousedí s bytovým domem.
Jen 5 minut pěšky od domu jsou menší potraviny Žabka a autobusová zastávka. K metru Anděl (B) je to 11 minut autobusem.
Na Andělu najdete velké shopping centrum OC Nový Smíchov, lékárnu, poštu, banky, kino a fitness centrum.
Za 9 minut také dojdete k zastávce vlaku Praha-Cibulka, který spojuje západní oblast Prahy (Kladno) s centrem Prahy. Jede přes Jinonice, Smíchov až na Hlavní Nádraží.

Prohlídky
První kolo prohlídek umožnil stávající nájemce na 13. 4. po 18.00.