Na webu DoRealit.cz najdete 37422 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu 1+1, 49 m2, Pardubice, ul. Erno Košťála

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Bc. Tesařová Dagmar DiS.
Tel.: 800 100 446
E-mail: infommreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

M&M reality holding a.s.
Krakovská 1675/2
110 00 Praha 1
Tel.: 800100446
E-mail: infommreality.cz
Web: www.mmreality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Pardubice (okres Pardubice)
Ulice: Erno Košťála
Kategorie: Byt 1+1
Evidenční číslo: 938672
Poslední editace: 12.04.2026
Patro: 7
Podlaží celkem: 8
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 49 m2
Cena: 13 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + záloha na energie + 39.000 Kč vratná kauce + 15.000 Kč + DPH odměna realitní kanceláři

Podrobný popis:

Pronájem bytu o dispozici 1+1 s lodžií v Pardubicích, na Dubině, ulice Erno Košťála.
Podlahová plocha bez příslušenství činí 46 m2, k dispozici je společná kolárna v suterénu domu.
Zařízeno kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí, jídelním stolem se židlemi a skříněmi.
Cena uvedena bez záloh na energie.
Parkování u domu. Příjemná lokalita v blízkosti lesa, základní a mateřská škola, dětské hřiště v docházkové vzdálenosti.
Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2026.