Kontakt na makléře:
Fléglová Anna
Tel.: 296 399 006
E-mail: info
mmreality.cz
Tuto nemovitost nabízí:

M&M reality holding a.s.
Krakovská 1675/2
110 00 Praha 1
Tel.: 800100446
E-mail: info
mmreality.cz
Web: www.mmreality.cz
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Litvínov (okres Most) |
| Kategorie: | Garáž, garážové stání |
| Evidenční číslo: | 939820 |
| Poslední editace: | 23.04.2026 |
| Vlastnictví: | osobní |
| Cena: | 2 500 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: | Cena nájmu činní 2.500,- záloha za elektřinu 300,- vratná kauce 5.000,- jednorázová provize RK 4500,- |
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostornou řadovou garáž v klidné a dobře dostupné části obce Horní Litvínov. Tato cihlová nemovitost o nadstandardní užitné ploše 32 m2 je ve velmi dobrém stavu, což z ní činí ideální volbu pro bezpečné parkování automobilu i jako čistý a suchý skladovací prostor. Garáž se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu a je připravena k okamžitému užívání bez nutnosti dalších úprav. Pokud hledáte praktické a bezpečné zázemí pro své vozidlo či materiál v oblíbeném katastrálním území, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo si domluvte termín prohlídky.