Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu: Praha 3 - Vinohrady, Laubova

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Dagmar Suchardová, ORION Realit, s.r.o.
Tel.: 739544411
Mobil.: 739544411
E-mail: infoorionreal.cz

Tuto nemovitost nabízí:

ORION Realit s.r.o.
Strakonická 3367
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel.: 739544411
E-mail: infoorionreal.cz
Web: www.orionreal.cz/

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 3
Ulice: Laubova
Kategorie: Byt 4+kk
Evidenční číslo: 219078
Poslední editace: 05.05.2026
Patro: 2
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 167 m2
Cena: 5 392 EUR /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + fixní poplatky 125 Euro/osoba + elektřina, plyn se převádí na nájemce

Podrobný popis:

Nabízíme k pronájmu luxusní, klimatizovaný byt o dispozici 4+kk se dvěma balkony, situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem, ve vyhledávané lokalitě Praha 3 - Vinohrady, jen pár kroků od oblíbeného parku Riegrovy sady.
Nezařízený byt o celkové ploše 167 m2 disponuje vstupní halou, prostorným obývacím pokojem s plně vybavenou otevřenou kuchyní a vstupem na balkon, třemi ložnicemi (z toho jedna má vlastní šatnu a en-suite koupelnu s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, bidetem a toaletou), dále samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a bidetem a extra samostatnou toaletou.
Na podlahách jsou dubové parkety a dlažba. Byt je vybaven vestavěnými skříněmi, pračkou a sušičkou, má bezpečnostní vstupní dveře, vlastní plynový kotel a klimatizaci. K bytu náleží sklep.
Atraktivní lokalita Vinohrad nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. V okolí najdete množství restaurací, barů, bister i lokálních obchodů, stejně jako nákupní centrum Flora. Na náměstí Jiřího z Poděbrad se pravidelně konají farmářské trhy. Byt se nachází jen pár minut chůze od tramvajové zastávky a stanice metra Jiřího z Poděbrad. Lokalita nabízí dostatek zeleně a ideální podmínky pro sport i relaxaci.
Měsíční nájemné činí 5 392 EUR (splatné v eurech). Možnost dovybavení bytu nábytkem za vyšší nájemné. K bytu je nutné pronajmout parkovací stání v garáži za 6 500 Kč + 21 % DPH / měsíc.