Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

PRODEJ STAVEBNÍCH POZEMKŮ V UHERČICÍCH U HUSTOPEČÍ

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Žídek Martin
Tel.: +420 723121630
Mobil.: +420 723121630
E-mail: martin.zidekopenreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

OPENREALITY, realitní kancelář, s.r.o.
Slámova 12
61800 Brno
Tel.: +420 515535835
E-mail: infoopenreality.cz
Web: www.openreality.cz

Prodej stavebního pozemku Uherčice na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Uherčice (okres Břeclav)
Kategorie: Pozemek pro stavbu RD, bytů
Evidenční číslo: N097-2026-001
Poslední editace: 11.05.2026
Cena: 2 799 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej souboru 2 atraktivních stavebních pozemků (v KN vedeno jako zahrada, v územním plánu obce jde o pozemky určené k bydlení) o celkové výměře 329 m2 (rozměry cca 13 m × 25 m) v malebné vinařské obci Uherčice u Hustopečí.
Nachází na velmi dobře přístupném místě, přímo u komunikace, což zajišťuje pohodlný příjezd i snadné napojení.
Inženýrské sítě jsou dostupné v blízkosti pozemku. Díky tomu je ideální pro výstavbu např. rodinného domu.
Povrch pozemku je rovinatý, obdélníkového tvaru a v současné době neoplocený.
Lokalita nabízí klidné bydlení s dobrou dostupností do Hustopečí i okolních měst, plnou občanskou vybavenost, krásnou přírodu a příjemné prostředí pro rodinný život. Vhodné i jako investice.
Majitelé požadují, aby je zájemci pro koupi pozemků nekontaktovali jinak než přes realitního makléře.
Pozemky nejsou zatíženy žádnými dluhy, exekucemi nebo jinými omezeními vlastnického práva.
Cena je 2.799.000 Kč, 8.508 Kč/m2 a zahrnuje kompletní právní a realitní servis včetně úschovy kupní ceny a provize RK včetně DPH.
Pokud Vás tento pozemek zaujal, doporučujeme Vám jeho osobní prohlídku. Prodej bytu 3+1 Třebíč