Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu 1kk, 40m2, Praha 3, Žižkov

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Bc. Chotinskij Igor
Mobil.: +420 773654888
E-mail: infosmartrelo.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Smart Relo s.r.o.
Krakovská 1695/21
11000 Praha 1
Tel.: +420 773654888
E-mail: infosmartrelo.cz
Web: smartrelo.cz

Pronájem bytu 1+kk Praha 3, Žižkov na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Kategorie: Byt 1+kk
Evidenční číslo: MarianaPark
Poslední editace: 12.05.2026
Patro: 2
Podlaží celkem: 4
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Cena: 19 990 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: poplatky 5010 Kč, elektrika na přepis

Podrobný popis:

ID: MarianaPark
Majitel preferuje1 osobu, bez dětí a domácích mazlíčků. Možnbost kočky po domluvě.

Pronájem bytu 1kk s balkónem a klimatizací novostavba Parková čtvrť, Praha 3

Nabízíme k pronájmu zcela nový byt 1kk (cca 40 m2) s balkónem ve 3. NP moderní rezidence z roku 2025. Byt je dosud neobývaný, vybavení je nové kuchyň, sprcha, právě se instaluje skříň a bude dodána pračka. K bytu náleží sklep a k dispozici je i kočárkárna. Hezký výhled, klimatizace.

Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost:
autobusová zastávka Basilejské náměstí hned u domu
metro Želivského / Flora pár minut
OC Atrium Flora, Lidl, Billa, Albert
ZŠ, MŠ, gymnázium, lékárna, restaurace, kavárny
parky Parukářka, Vítkov, Židovské pece

K nastěhování ihned

Nájem: 19 990 Kč + 5 010 Kč, elektrika na přepis
Kauce: 50 000 Kč
Provize: 25 000 Kč
Vše celkém: 100.000 Kč

Zaujala vás tato nabídka? Napište nám nebo zavolejte a uveďte ID: Park257 Prodej bytu 1+kk Blansko