Na webu DoRealit.cz najdete 37422 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem cihlového bytu 2+1 se zahrádkou, ul. Na Vinici, Znojmo

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Ing. Mgr. Miklík, MBA, MSc. Gabriel
Mobil.: +420 775166801
E-mail: mikliknemovitostiznojmo.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Nemovitosti Znojmo s.r.o.
Sokolská 1258/47
669 02 ZNOJMO
Tel.: +420 775166801
E-mail: mikliknemovitostiznojmo.cz
Web: www.nemovitostiznojmo.cz

Pronájem bytu 2+1 Znojmo na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Znojmo (okres Znojmo)
Ulice: Na Vinici
Kategorie: Byt 2+1
Evidenční číslo: 439
Poslední editace: 15.05.2026
Patro: přízemí
Podlaží celkem: 4
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Cena: 13 500 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: + 3.500,- Kč záloha na energie

Podrobný popis:

K pronájmu nabízíme cihlový byt 2+1, 55m2, v 1.patře, na ulici Na Vinici ve Znojmě.

Byt sestává z následující dispozice:
a.) předsíň
b.) prostorný obývací pokoj
c.) ložnice
d.) kuchyně s kuchyňskou linkou a prostorem pro jídelní stůl
e.) koupelna se sprchovým koutem, přípojkou na pračku a toaletou

Byt má nová plastová okna, topení je vlastním plynovým kotlem napojeným na radiátory.
Velkým benefitem je zahrádka za domem, kterou je možné využívat, k bytu dále náleží sklepní kóje a parkování je v ulici u domu.

Měsíční nájemné činí 13.500,- Kč nájem + 3.500,- Kč záloha na elektřinu. Vratná kauce 17.000,- Kč.
Poplatek realitní kanceláři 13.500,- Kč.

Pro bližší informace či termíny prohlídek kontaktujte pana Ing. Miklíka, volat můžete kdykoliv, včetně víkendů a svátků. Prodej bytu 3+1 Havířov