Kontakt na makléře:
Michaela Sedláčková
Mobil.: +420 723557000
E-mail: michaela
rk-sedlacek.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.
Slezská 954
356 01 Sokolov
Tel.: 775604327
E-mail: stepanka
rk-sedlacek.cz
Web: www.rk-sedlacek.cz
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Sokolov (okres Sokolov) |
| Ulice: | Švabinského |
| Kategorie: | Byt 1+1 |
| Evidenční číslo: | N2578 |
| Poslední editace: | 15.05.2026 |
| Patro: | 6 |
| Podlaží celkem: | 7 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Cena: | 7 500 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: |
Pronájem bytu 1+1 s balkonem, 43 m, Sokolov ul. Švabinského
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý byt 1+1 o velikosti 43,3 m s balkonem, umístěný v 7. patře panelového domu s výtahem.
Dispozice: obývací pokoj se vstupem na balkon, samostatná kuchyň s linkou a plynovou troubou, koupelna s vanou a toaletou. Plastová okna. K bytu náleží sklep.
Klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.
Podmínky:
Nájemné: 7.500 Kč
Služby: 2.741 Kč / 1 osoba
Kauce: 15.000 Kč
Elektřina a plyn se převádí na nájemce
Provize RK: 7.500 Kč
Byt je ihned k nastěhování.
Podmínkou je doložení příjmu a čistý výpis z exekucí.
V případě zájmu mě kontaktujte.
Michaela Sedláčková
tel. +420 723 557 000 Pronájem kanceláře Frýdek-Místek